Dalekie wyprawy Kategoria: Dalekie wyprawy

Dalekie wyprawy - ostatnio dodane lub zmodyfikowane strony:

 • Wyprawy, także nurkowe "na krańcu świata" »

  Indo wyprawy to coś dla aktywnych. Operujemy na terenie Azji Pd.-Wsch. Organizujemy wyprawy trekkingowe, nurkowe i mieszane. Każda wyprawa zgodnie z naszym motto "wyprawy szyte na miarę" organizowana jest z uwzględnieniem preferencji uczestników tak by zrealizować w jej trakcie jak najwięcej z ich oczekiwań. Trzymamy się z daleka od sztampy.

  Data dodania: 15 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Zawód Pilot Wycieczek »

  Z wykształcenia archeolog, zafascynowany Bliskim Wschodem i Polską południowo-zachodnią. Divemaster, który za równo pod wodą na lądzie jak i w powietrzu czuje się jak ryba w wodzie. Spadochroniarz, znawca i pasjonat terenów biblijnych, jeden z filarów Stowarzyszenia Pilotów Wycieczek. Można by tak długo wymieniać. Podróżowanie jest dla niego stylem życia, widział więcej niż pamięta ale o wszystkim potrafi fascynująco opowiadać.

  Data dodania: 02 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Piaski pustyni »

  Jeżeli chcecie odwiedzić kraj faraonów, zobaczyć turkusowe wody, fascynujący świat podwodnych stworzeń, poczuć niesamowitą mieszankę zapachów, przypraw, aromatów, nauczyć się podstawowych zwrotów w języku arabskim, poznać tradycje i zwyczaje jakże odmienne od naszych, a także zobaczyć jak płynie codzienne życie Egipcjan - zapraszam na bloga, bo przecież "...Egipt, a jego piaski, jak nieprzebrana myśl, snują marzenia... "(James Leigh Hunt)

  Data dodania: 28 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Egipt Hurghada »

  Wszystko co najlepsze czeka na turystów w Egipcie Hurghada. Luksusowe noclegi w pięciogwiazdkowych hotelach w Egipcie. Atrakcje turystyczne Egiptu czy kilkudniowy rejs po Nilu, wyprawy do Kairu, Luksoru, piramidy, wycieczki do wiosek Beduinów, nurkowanie Egipt oraz prawdziwe pustynne Safari Egipt. Poradnik turysty wybierającego się na wczasy do Egiptu, co zabrać ze sobą, jaką gotówkę, na co się zaszczepić, jakie ważne telefony mieć przy sobie i wiele innych niezbędnych informacji na temat wyprawy wakacyjnej do Egiptu.

  Data dodania: 19 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Najlepsze Nurkowania - Biuro Podróży Nurkowych »

  Biuro Podróży Nurkowych Najlepsze Nurkowania działa od 7 lat oferując nurkowanie na całym świecie. W ofercie posiadamy: hotele, bazy nurkowe, centra nurkowe, rejsy nurkowe, safari nurkowe w najpiękniejsze miejsca nurkowe. Każda oferta komponowana jest według wskazówek klienta. Oferujemy również grupowe wyprawy nurkowe. http://www.nurkowanie.travel.pl

  Data dodania: 06 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • LogosTour - wycieczki na 7 kontynentów. »

  Logostour powstał grupa pracowników nauki i oświaty założyła 12 czerwca 1981 roku biuro turystyczne. Z małej i niewinnej inicjatywy kilku entuzjastów turystyki powstało najbardziej uznane i najbardziej specjalistyczne biuro podróży w Polsce. Choć początkowo oferta zwiedzania Polski i Europy, skierowana była do środowiska nauczycielskiego, LogosTour już w pierwszym roku działalności zorganizował wyjazd 600 turystów za granicę w ramach wymiany bezdewizowej. Po kilku latach liczba uczestników wycieczek i wczasów osiągnęła 30-50 tysięcy turystów rocznie w kraju i za granicą.

  Data dodania: 27 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • MK Tramping - wyprawy, trampingi, ekspedycje. »

  MK Tramping organizuje wyprawy trampingi, ekspedycje. W ofercie wyprawy safari i survival oraz trampingi i ekspedycje dla firm.
  Jesteśmy organizatorem imprez turystycznych do jednych z najdalszych i najciekawszych zakątków świata. Organizowanie tego rodzaju egzotycznych wyjazdów jest naszą domeną już od 1995 roku. Od samego początku istnienia firmy staramy się tworzyć wyprawy przede wszystkim dla osób, dla których podróże są pasją. Sposób organizowania jak i sama forma naszych imprez turystycznych odbiega – na korzyść – od stereotypowych wycieczek objazdowych. Specyfikę naszych wyjazdów staramy się dopasować do wymagań i gustów naszych Klientów, ponieważ wiemy, że są to ludzie o różnych potrzebach i preferencjach.

  Data dodania: 24 08 2010 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z kategorią: Dalekie wyprawy

adventure (1), wycieczki Egipt (2), Egipt (2), nurkowanie egipt (2), wyprawa (1), Irian (1), łódź (2), rafa (2), przygoda (1), safari (1), wyprawy (6), kolej transsyberyjska (1), Flores (1), family (1), łódź nurkowa (2), statek (3), turystyczne (3), Izrael (2), Komodo (1), podróży (2), piramidy (2), Indie (1), travellers (1), pustynia (2), nurkowanie w egipcie (2), Jordania (2), Borneo (1), Bajka (1), last minute (15), hebrajskojezyczny (2), Antarktyda (1), biuro (6), Kenia (1), survival (1), Sumatra (1), trampingi (3)

Dalekie wyprawy - nowa podkategoria:

Nazwa:
Token: